Nəzakət Vüsal VƏLİYEVA

Club
Qədiroğlu İK
Country
Azerbaijan
Competitor
U-18 Yeniyetmə qızlar arasında ACF Kuboku II Tur

Categories

Fights

RoundTime
#6Round 1Nəzakət Vüsal VƏLİYEVAipponŞəhla Cəmil RZAYEVA00:11
#19Round 2Nəimə Əzizbala ƏLIZADƏshidoNəzakət Vüsal VƏLİYEVA2× waza-ari01:27
#26Round 3Nəzakət Vüsal VƏLİYEVAipponLalə Orucəli YADİGARLI00:13
#37Semi-finalMələk Asif NƏCƏFOVANəzakət Vüsal VƏLİYEVAippon, waza-ari01:03
#43FinalNəzakət Vüsal VƏLİYEVA2× waza-ari, shidoXədicə Darvin ALLAHVERDİYEVA02:17

Follow live in the Judo Mobile app